Clara Friis pærer til 16 kr. og Spier vin til kun 35 kr. i DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser fra DagliBrugsen i Regstrup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på frugt og vin.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Clara Friis pærer fra Fejø til kun 16 kr.

DagliBrugsen tilbyder friske Clara Friis pærer fra Fejø til en fantastisk pris på kun 16 kr. for en bakke på 1 kg. Dette tilbud gælder fra fredag den 28. august til og med torsdag den 10. september.

DagliBrugsen: Spier Note eller Ap vin til kun 35 kr.

For vinelskere har DagliBrugsen et skarpt tilbud på Spier Note eller Ap vin fra Sydafrika eller Veneto, Italien. Du kan få en flaske på 75 cl for kun 35 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 28. august til og med torsdag den 10. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler