2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Regstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Regstrup er der kommet to nye villaer på markedet, som kan være interessante muligheder for boligkøbere.
Først har vi villaen på Holløsevej 25, der er udbudt til en pris på 1.995.000 DKK. Denne bolig byder på et rummeligt areal på 156 m² fordelt på 4 værelser.
Holløsevej 25 ligger på en stor grund på 1617 m², hvilket giver rig mulighed for udendørs aktiviteter eller haveprojekter.
Den anden bolig, der er til salg i Regstrup, er villaen på Sdr Jernløsevej 57 i Sdr. Jernløse. Den er prissat til 1.495.000 DKK.
Villaen på Sdr Jernløsevej 57 tilbyder 129 m² bolig med hele 5 værelser, hvilket kan passe en større familie.
Med et grundareal på 398 m² har denne villa også god plads til udendørs udfoldelser i en mere kompakt have.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.