6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Regstrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I byen Regstrup er der kommet to nye spændende landejendomme til salg, som kan være interessante for dem, der leder efter plads og landidyl.
Den første er beliggende på Hanerupvej 15 i Hanerup. Ejendommen strækker sig over 242 kvadratmeter og tilbyder hele 8 værelser. Den imponerende grund tæller 72.602 kvadratmeter, hvilket giver masser af udendørs plads og muligheder.
Prisen for denne rummelige ejendom er sat til 6.250.000 DKK, hvilket afspejler de mange kvadratmeter og mulighederne på grunden.
På Kobbelhuse 4 finder vi den anden landejendom. Denne bolig byder på 163 kvadratmeter med 5 værelser. Med en grundstørrelse på 20.900 kvadratmeter er der også her rigeligt med udendørs areal at udforske.
Prisen for Kobbelhuse 4 ligger på 3.495.000 DKK. Det gør ejendommen til en lidt mere budgetvenlig mulighed, mens den stadig tilbyder god plads og landlig charme.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.